Drupal 8 multilingual demo (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Currency
lt: Valiuta

en: On
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Help
lt: Pagalba

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Price
lt: Kaina

en: User login
lt: Nariams

en: Users
lt: Nariai

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: English
lt: Anglų

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
