Drupal 8 multilingual demo (8.x-1.10) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Currency
af: Geldeenheid

en: On
af: Op

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Help
af: Hulp

en: Picture
af: Prentjie

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Authored on
af: Geskep op

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Spanish
af: Spaans

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Personal contact form
af: Persoonlike kontakvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
