Drupal 8 multilingual demo (8.x-2.0) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Picture
dz: པར།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Personal contact form
dz: རང་དོན་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག
