Drupal 8 multilingual demo (8.x-2.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Price
ga: Praghas

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: English
ga: Béarla

en: Product
ga: Táirge

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
