Drupal 8 multilingual demo (8.x-2.4) - en to ht translation catalogue (38 entries)

en: Body
ht: Kò

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Picture
ht: Foto

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: Changed
ht: Chanje

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Not specified
ht: Pa espesifye

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
