Drupal 8 multilingual demo (8.x-2.4) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Help
sl: Pomoč

en: Picture
sl: Slika

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Authored by
sl: Avtor

en: Price
sl: Cena

en: User login
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Personal contact form
sl: Osebni obrazec za kontakt
