Drupal 8 multilingual demo (8.x-2.6) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Users
mk: Корисници
