Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.6) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Help
kk: Көмек

en: Picture
kk: Сүрет

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Authored on
kk: Уақыты

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
