Drupal 8 multilingual demo (8.x-4.3) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Picture
br: Skeudenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Administrator
br: Melestrer

en: Personal contact form
br: Furmskrid daremprediñ personel
