Drupal 8 multilingual demo (8.x-4.4) - en to ca translation catalogue (70 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Currency
ca: Moneda

en: On
ca: Actiu

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Picture
ca: Imatge

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Price
ca: Preu

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Users
ca: Usuaris

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ca: @site està actualment en manteniment. El lloc tornarà a funcionar aviat. Gràcies per la vostra paciència.

en: Tools
ca: Eines

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Product
ca: Producte

en: Changed
ca: Canviat

en: Products
ca: Productes

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Administrator
ca: Administrador

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Personal contact form
ca: Formulari de contacte personal

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Not specified
ca: Sense especificar

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: The time that the node was created.
ca: L'hora en què es va crear el node.

en: A boolean indicating whether the node is published.
ca: Un booleà que indica si el node està publicat.

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit
