Drupal 8 multilingual demo (8.x-4.4) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Users
fy: Brûkers

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Not specified
fy: Net oantsjutte
