Drupal 8 multilingual demo (8.x-4.4) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Picture
jv: Gambar

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: User login
jv: Login panganggo

en: Users
jv: Panganggo

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Personal contact form
jv: Form kontak pribadi

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Asc
jv: Urut Maju
