Drupal 8 multilingual demo (8.x-4.5) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.
