Drupal 8 multilingual demo (8.x-5.4) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Currency
sk: Mena

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Picture
sk: Obrázok

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Authored by
sk: Autor

en: Price
sk: Cena

en: Desc
sk: Zostupne

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Products
sk: Produkty

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Personal contact form
sk: Osobný kontaktný formulár

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Not specified
sk: Neurčené

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
