Drupal 8 multilingual demo (8.x-6.3) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gu: @site જાળવણી હેઠળ છે. અમે ટૂંક સમયમાં પાછા આવી જઇશું. તમારી ધીરજ માટે આભાર.

en: Tools
gu: સાધનો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Interests
gu: રસપ્રદ પ્રવૃતિઓ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Personal contact form
gu: પોતાનું સંપર્ક ફોર્મ
