Drupal 8 multilingual demo (8.x-6.3) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: User login
ug: كىرىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
