Multiple databases connection (1.1.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: username
et: kasutajanimi

en: Created
et: Loodud

en: Database
et: Andmebaas

en: Success
et: Õnnestus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Database username
et: Andmebaasi kasutajanimi

en: Database password
et: Andmebaasi salasõna

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Database host
et: Andmebaasi host

en: Database port
et: Andmebaasi port
