Multiple Dates (1.1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: All
pt: Tudo

en: Date format
pt: Formato da data

en: List view
pt: Visualização em lista

en: Custom date format
pt: Formato de data personalizado

en: Comma separated
pt: Separado por vírgulas
