Multiple Dates (1.1.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Date format
sr: Формат датума

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
