Multiple Dates (3.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Fri
af: Vr

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So
