Multiple Dates (3.0.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: List view
ar: عرض بالقائمة

en: Mon
ar: اثنين

en: Tue
ar: ثلاثاء

en: Wed
ar: أربعاء

en: Thu
ar: خميس

en: Fri
ar: جمعة

en: Sat
ar: سبت

en: Sun
ar: أحد
