Multiple Dates (3.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Fri
az: Cümə

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar
