Multiple Dates (3.0.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Date format
bs: Format datuma

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Fri
bs: Pet

en: Sun
bs: Ned
