Multiple Dates (3.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Date format
da: Datoformat

en: List view
da: Listevisning

en: Mon
da: man

en: Tue
da: tir

en: Wed
da: ons

en: Thu
da: tor

en: Fri
da: fre

en: Sat
da: lør

en: Sun
da: søn

en: Year range
da: Årrække
