Multiple Dates (3.0.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Thu
jv: Kem

en: Fri
jv: Jem

en: Sat
jv: Set

en: Sun
jv: Mgg
