Multiple Dates (3.0.0) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Mon
ms: Isn

en: Tue
ms: Sel

en: Wed
ms: Rab

en: Thu
ms: Kha

en: Fri
ms: Jum

en: Sat
ms: Sab

en: Sun
ms: Aha
