Multiple Dates (3.0.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Date format
oc: Format de data

en: Mon
oc: lun

en: Tue
oc: mar

en: Wed
oc: mèc

en: Thu
oc: jòu

en: Fri
oc: ven

en: Sat
oc: sab

en: Sun
oc: dim

en: Year range
oc: Interval d'annadas
