Multiple Dates (3.0.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Mon
ps: دوشنبه

en: Tue
ps: سه شنبه

en: Wed
ps: چهارشنبه

en: Thu
ps: پنجشنبه

en: Fri
ps: جمعه

en: Sat
ps: شنبه

en: Sun
ps: یکشنبه
