Multiple Dates (3.0.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Mon
mn: Пн

en: Tue
mn: Вт

en: Wed
mn: Ср

en: Thu
mn: Чт

en: Fri
mn: Пт

en: Sat
mn: Сб
