Multiple Dates (3.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Date format
uk: Формат дати

en: List view
uk: Перегляд списком

en: Mon
uk: пн

en: Tue
uk: вт

en: Wed
uk: ср

en: Thu
uk: чт

en: Fri
uk: пт

en: Sat
uk: сб

en: Sun
uk: нд

en: Year range
uk: Період років

en: Comma separated
uk: Відокремлені комами
