Multiple Dates (3.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Mon
hr: pon

en: Tue
hr: uto

en: Wed
hr: sri

en: Thu
hr: čet

en: Fri
hr: pet

en: Sat
hr: sub

en: Sun
hr: ned
