Multiple Dates (3.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Fri
mn: Баасан

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням
