Multiple Dates (3.0.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thu
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Fri
my: သောကြာနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: Sun
my: တနင်္ဂနွေနေ့
