Multiple Dates (3.0.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Date format
ru: Формат даты

en: List view
ru: В виде списка

en: Mon
ru: пн

en: Tue
ru: вт

en: Wed
ru: ср

en: Thu
ru: чт

en: Fri
ru: пт

en: Sat
ru: сб

en: Sun
ru: вс

en: Year range
ru: Диапазон лет

en: Comma separated
ru: Разделяйте запятыми
