Multiple Dates (3.0.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: List view
hu: Lista nézet

en: Mon
hu: h

en: Tue
hu: k

en: Wed
hu: sze

en: Thu
hu: cs

en: Fri
hu: p

en: Sat
hu: szo

en: Sun
hu: v

en: Year range
hu: Dátumtartomány

en: Comma separated
hu: Vesszővel elválasztva
