Multiple Dates (3.0.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv
