Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Administer
bs: Administriraj

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Account
bs: Korisnički račun
