Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Operations
et: Toimingud

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Subject
et: Teema

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Email
et: E-kiri

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Configuration
et: Seadistus

en: Expiration
et: Aegumine

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: People
et: Kasutajad

en: Account
et: Konto

en: Emails
et: E-kirjad

en: Confirmed
et: Kinnitatud
