Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Administer
ja: 管理セクション

en: Operations
ja: 操作

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Subject
ja: 件名

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Email settings
ja: メール設定

en: Email
ja: メール

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Confirmation
ja: 確認

en: People
ja: ユーザー

en: Confirmation URL
ja: 確認用URL

en: Email addresses
ja: メールアドレス

en: Account
ja: アカウント

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Attempts
ja: 試み

en: Confirmation settings
ja: 確認の設定
