Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Operations
kk: Операциялар

en: Email address
kk: Email адресі

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Account
kk: Есеп
