Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: People
lt: Žmonės

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Account
lt: Paskyra

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Confirmation code
lt: Patvirtinimo kodas

en: Unconfirmed
lt: Nepatvirtinta

en: Resend confirmation
lt: Iš naujo siųsti patvirtinimą
