Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Administer
mn: Удирдах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Email
mn: Имэйл

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: People
mn: Хүмүүс
