Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Administer
nn: Administrer

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: People
nn: Folk

en: Account
nn: Konto
