Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Subject
fa: موضوع

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: People
fa: افراد

en: Account
fa: حساب
