Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Operations
sl: Operacije

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: People
sl: Uporabniki

en: Email addresses
sl: E-naslovi

en: Account
sl: Račun
