Multiple E-mail Addresses (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Subject
te: విషయం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: People
te: ప్రజలు

en: Account
te: ఖాతా
