Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Administer
af: Administreer

en: Operations
af: Aksies

en: Email address
af: E-posadres

en: Subject
af: Onderwerp

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: People
af: Mense

en: Account
af: Rekening
