Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Administer
ar: أدر

en: Operations
ar: عمليات

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: People
ar: الأشخاص

en: Account
ar: الحساب

en: Emails
ar: رسائل البريد الإلكتروني
