Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Primary
bo: གཙོ་བོ
