Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Administer
br: Merour

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Email
br: Chomlec'h postel
